Doorgaan naar hoofdcontent

The Dutch Market Ltd. Chatham @dutchmarket

 


 
The Dutch Market Ltd. Chatham @dutchmarket
SPECIALS OCT. 17-22Watch video on Facebook.com
  
Nederlandse Ambassade in Spanje @NLambassadeSpanje
  
Ambassade des Pays-Bas en France @AmbassadePaysBasFrance
Rendez-vous ce samedi 22 octobre à 19h à l' Atelier Néerlandais pour la présentation du court-métrage, "Le retour des femmes colibris", de l'artiste patricia kaersenhout. En réponse à l'absence visible des femmes lors du premier Congres des écrivains et artistes noirs en 1956, patricia kaersenhout imagine une réunion fictive entre Joséphine Baker,...
  
NTC De Luchtballon @ntcdeluchtballon
In groep 1/2 vierden we ook de Kinderboekenweek. We leerden de lange klank /oo/ uit het woordje 'boom'. We maakten onze eigen boom met herfstblaadjes, een spinnenweb en een paddestoel. #nederlandseschool #nederlandsonderwijs #ntcschool #ntcdeluchtballon #nob #kinderboekenweek #gigagroen #herfst
  
Generalkonsulat der Niederlande in München @NLGKMuenchen
 

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder