Doorgaan naar hoofdcontent

Vakantietip: promotie voor Cotignac en Le Castellet

 
Vakantietip: promotie voor Cotignac en Le Castellet

Twee dorpen in Le Var mogen zich sinds kort tot 'les plus beaux villages de France' rekenen: Cotignac en Le Castellet.  Stonden al genoteerd als 'villages de caract√®re', maar die erkenning is toch een soort eerstedivisie. Je doet als dorp pas echt mee als je een plek veroverd hebt op de lijst van 'les plus …

Vakantietip: promotie voor Cotignac en Le Castellet Lees verder »

The post Vakantietip: promotie voor Cotignac en Le Castellet first appeared on Kijk, Zuid-Frankrijk!.


NZ Netherlands Society (Waikato) Inc.
The work of Ans Westra now on Recollectwellington.govt.nzPurchased by Wellington City Libraries over 40 years ago, the complete collection from one of New Zealand's most significant photographers of the 20th century is now available to view on Wellington City Recollect.


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.