Doorgaan naar hoofdcontent

Weekoverzicht Defensieoperaties

 
Weekoverzicht Defensieoperaties
De Nederlandse militairen in Roemenië doorlopen een intensief trainingsprogramma. Afgelopen week stond het tactisch optreden in verstedelijkt gebied centraal. Ook schoten de Rode Baretten met scherp. Een overzicht van Defensieoperaties in de periode van 28 september tot en met 4 oktober.


Pas op voor de mug!
'Wat is uw favoriete ramp?' In deze Maand van de Geschiedenis krijgt Lotte Jensen weleens een originele vraag van een journalist. Haar antwoord leidt ons langs een muggenplaag in zeventiende-eeuws Friesland.


Dertien leden terroristische organisatie gearresteerd in Spanje en Marokko
Dinsdag vond in Spanje en Marokko een antiterroristische operatie plaats. Dankzij de samenwerking tussen de Marokkaanse en Spaanse politie werden 13 mensen in beide landen aangehouden vanwege vermeende banden met een jihadistisch terreurnetwerk.


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.