Doorgaan naar hoofdcontent

Woningaanbod daalt in 70 procent van Spaanse provincies

 
Woningaanbod daalt in 70 procent van Spaanse provincies
De voorraad van te koop staande woningen in Spanje is in het derde kwartaal van het jaar met 7% afgenomen ten opzichte van dezelfde periode vorig jaar.


Nederlanders in Toulouse @neerlandia.fr
Nieuw boek van Leonard van Veldhoven: EEN DOOS VOL HEUGENIS. Voor iedere liefhebber van geschiedenis en van La Douce France geeft deze honderddertig jaar omspannende familiekroniek een unieke kijk op de wording van het huidige Frankrijk. Leonard van Veldhoven, architect, hotelier, reiziger en schrijver, woont in Montolieu, een boeken- en kunstenaarsdorp...


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.