Doorgaan naar hoofdcontent

Dit wist je niet, maar het beurtbalkje komt met zijn eigen mores

 
Dit wist je niet, maar het beurtbalkje komt met zijn eigen mores
Het beurtbalkje. De Warentrenner (DE). De skillert (DK). Dat ding dat je in de supermarkt tussen je eigen boodschappen en die van de volgende klant legt, en waarvoor in geen enkele taal een algemeen geaccepteerd woord is. Dat staat ergens symbool voor.


Dutch Club Abel Tasman @DutchClubAbelTasman
Wow what can I say what a Great Night we had at the Dutch Club spooky Glam we had it all thank you to all that came out to support Motown Magic and S&P promotions Our Special Guest performer Mae Parker Thank you to our Spooky Dutchie Bar staff


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.