Medewerkers uit de gezondheidszorg gaan wekelijks van Dijon naar Nevers vliegen om daar het tekort aan personeel mee op te vangen. De burgemeester van Nevers, Denis Thuriot, heeft aangekondigd dat op 26 januari 2023 de eerste groep vanuit Dijon naar Nevers zal vliegen. Het gaat onder andere om artsen, verpleegkundigen en verloskundigen. Momenteel worden de […] Het bericht Vliegende dokters in Bourgondië verscheen eerst op Bourgondische Zaken.
Wil je het laatste nieuws in jouw mailbox ontvangen? Meld je dan aan voor de nieuwsbrief.
Link ophalen
Facebook
X
Pinterest
E-mail
Andere apps
Link ophalen
Facebook
X
Pinterest
E-mail
Andere apps
Hoe denken partijen over….?
Wil je weten hoe de politieke partijen denken over de dubbele nationaliteit, het behoud van de Nederlandse bankrekening, het vernieuwen van het paspoort voor Nederlanders in het buitenland, de consulaire dienstverlening en het Nederlands onderwijs? We versturen dagelijks de speciale verkiezingsnieuwsbrief aan nieuwe nieuwsbriefabonnees. Meld je aan!
Ga je stemmen? Bekijk de Stemwijzer voor Nederlanders in het buitenland! Meld je aan en ontvang de speciale verkiezingsnieuwsbrief voor Kiezers buiten Nederland!