Doorgaan naar hoofdcontent

Registreer uiterlijk 31 jan, verkiezingen! | nieuw bestuurslid | Enquêtecommissie van start | update zaak Engelandva...

Registreer uiterlijk 31 jan, verkiezingen! | nieuw bestuurslid | Enquêtecommissie van start | update zaak Engelandvaarder & podcast dubbele nationaliteit | verkiezingsfestival 28 mei a.s.
In deze januari-nieuwsbrief: NLers buiten NL hebben nog minder dan 10 dagen om zich te registreren voor de aankomende verkiezingen – doe dit gelijk even! Daarnaast verwelkomen we Iliana Mazzaccone als kersvers bestuurslid, en is de eveneens nieuwe Enquêtecommissie van start gegaan. Tot slot een update over de zaak van de 102-jarige Engelandvaarder. Afsluitend als […]
 
 
Wil je het laatste nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Meld je dan aan voor de nieuwsbrief.