Doorgaan naar hoofdcontent

Reisadvies Burkina Faso | Ministerie van Buitenlandse Zaken

Reisadvies Burkina Faso | Ministerie van Buitenlandse Zaken
De kleurcode van het reisadvies voor Burkina Faso is rood en dat van de hoofdstad Ouagadougou is oranje. De veiligheidssituatie in het land blijft slecht en instabiel. Sinds de militaire machtsgreep eind september 2022 is het onrustig in het land. Reis niet naar Burkina Faso en reis alleen naar de hoofdstad als het noodzakelijk is. Bent u tijdelijk in Ouagadougou? Bedenk dan of uw verblijf daar nog altijd noodzakelijk is. Is uw verblijf niet meer strikt noodzakelijk? Vertrek dan. Het luchtruim en de landsgrenzen zijn open. Toch is de situatie in het land onzeker en kan de onrust ieder moment weer oplaaien, ook in de hoofdstad. Wees daarom alert en blijf zoveel mogelijk thuis of in uw hotel en zorg voor voldoende voorraad. Verplaatsingen worden afgeraden. Vermijd bijeenkomsten en demonstraties en kom niet in de buurt van overheidsgebouwen. De internet- en telefoonverbindingen kunnen uitvallen. Volg het lokale nieuws en volg de instructies op van de lokale autoriteiten. Verblijft u in Burkina Faso? Registreer u dan 'uitgebreid' bij de Informatieservice van Buitenlandse Zaken. Lees het hele reisadvies.
 
 
Wil je het laatste nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Meld je dan aan voor de nieuwsbrief.