Doorgaan naar hoofdcontent

Aanhoudende chaos + Parijs vervuilt + Logeren duurder + Verbod kunstsneeuw + Nice boos + Droogte: waterbeperkingen + ...

Aanhoudende chaos + Parijs vervuilt + Logeren duurder + Verbod kunstsneeuw + Nice boos + Droogte: waterbeperkingen + Heropening Carlton
Franse woede allerminst bekoeld President Macron heeft besloten de voorgenomen pensioenhervorming (pensioengerechtigde leeftijd van 62 naar 64 jaar) buiten het parlement om door te drukken. In de AssemblĂ©e Nationale was er geen meerderheid voor te vinden. Artikel 49-3 in de grondwet biedt de uitvoerende macht de mogelijkheid in uitzonderlijke gevallen de volksvertegenwoordiging te passeren. Het … Aanhoudende chaos + Parijs vervuilt + Logeren duurder + Verbod kunstsneeuw + Nice boos + Droogte: waterbeperkingen + Heropening Carlton + Tolwegen nog prijziger Lees meer » The post Aanhoudende chaos + Parijs vervuilt + Logeren duurder + Verbod kunstsneeuw + Nice boos + Droogte: waterbeperkingen + Heropening Carlton + Tolwegen nog prijziger first appeared on Kijk, Zuid-Frankrijk!.
 
 
Wil je het laatste nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Meld je dan aan voor de nieuwsbrief.