Doorgaan naar hoofdcontent

Dutch Belgian Climate Tech Forum – Global Challenges, Smart Solutions

Dutch Belgian Climate Tech Forum – Global Challenges, Smart Solutions
Op woensdag 21 juni 2023 organiseren de Nederlandse ambassade in België en het Nederlandse Consulaat-Generaal in Antwerpen het eerste Dutch Belgian Climate Tech Forum. Het programma biedt de ideale gelegenheid aan bedrijven, kennisinstellingen en vertegenwoordigers uit het publieke domein om kennis uit te wisselen en nieuwe inzichten op te doen over de toekomst van: groene waterstof, klimaatneutraal bouwen, toekomstgerichte landbouw en slimme en duurzame mobiliteit. Na de officiële opening onder leiding van de Nederlandse minister voor Buitenlandse Handel en Ontwikkelingssamenwerking, Liesje Schreinemacher, wordt een gevarieerd programma per sector voorzien, bestaande uit informatieve break-out sessies voor uw vakgebied, één-op-één matchmakingsgesprekken met Nederlandse counterparts en netwerkgelegenheid met andere professionals uit het ecosysteem. De dag sluiten wij af met een handelsdiner. Dit forum wordt parallel aan het staatsbezoek van Zijne Majesteit Koning Willem-Alexander en Hare Majesteit Koningin Máxima aan België georganiseerd.
 
 
Wil je het laatste nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Meld je dan aan voor de nieuwsbrief.