Doorgaan naar hoofdcontent

Nationale Herdenking

Nationale Herdenking
Ambassadeur Ronald van Roeden nodigt de Nederlanders in Berlijn en omgeving uit tot het bijwonen van de jaarlijkse herdenking van alle burgers en militairen, die sinds het uitbreken van de Tweede Wereldoorlog, in oorlogssituaties en bij vredesmissies - in het Koninkrijk der Nederlanden of waar ook ter wereld - zijn omgekomen. De herdenkingsplechtigheid vindt plaats op donderdag 4 mei 2023 tussen 19.30 - 21.15 uur bij de Gedenkort 'Station Z' in het voormalige concentratiekamp Sachsenhausen. De herdenkingsplechtigheid is voor iedereen vrij toegankelijk, maar voor een goede planning en organisatie van de herdenking, verzoeken wij u zich vooraf bij de Nederlandse ambassade via [email protected] aan te melden.
 
 
Wil je het laatste nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Meld je dan aan voor de nieuwsbrief.