Doorgaan naar hoofdcontent

Reisadvies Belarus (Wit-Rusland) | Ministerie van Buitenlandse Zaken

Reisadvies Belarus (Wit-Rusland) | Ministerie van Buitenlandse Zaken
De kleurcode van het reisadvies voor Belarus (Wit-Rusland) is rood. Lees het hele reisadvies om te zien wat dit voor u betekent. Reis niet naar Belarus, en vooral niet naar het grensgebied tussen Belarus en Oekraïne. Daar kunnen beschietingen voorkomen. Bent u in Belarus? Verlaat het land dan op eigen gelegenheid over de weg via de grensovergangen met Litouwen, Polen of Letland. Er zijn beperkte vliegverbindingen van en naar Belarus. Als u Belarus met het vliegtuig bent ingereisd en u wilt over land vertrekken, dan moet u een uitreisvisum hebben. Reis niet via Oekraïne of Rusland. Verlaat het land alleen als dat op een veilige manier kan. Het internationale betalingsverkeer heeft regelmatig storingen door maatregelen opgelegd door de Europese Unie. Hierdoor kunt u problemen krijgen met betalingen en het opnemen van geld.
 
 
Wil je het laatste nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Meld je dan aan voor de nieuwsbrief.