Doorgaan naar hoofdcontent

Reisadvies Thailand | Ministerie van Buitenlandse Zaken

Reisadvies Thailand | Ministerie van Buitenlandse Zaken
De kleurcode van het reisadvies voor de zuidelijke provincies Yala, Pattani en Narathiwat gaat van rood naar oranje. In de provincie Songkhla blijft de kleurcode van het reisadvies voor de districten Chana, Nathawi, Thepha en Sabyoi oranje, maar voor de rest van deze provincie verandert de kleurcode van oranje naar geel. De kleurcode van het reisadvies voor de grenssteden Mae Sae, Mae Sot en Ranong gaat van oranje naar geel. Lees meer hierover onder Veiligheid. De kleurcode van het reisadvies voor de rest van Thailand is voor het grootste deel geel met een beperkt deel oranje. Lees het hele reisadvies om te zien wat dit betekent.
 
 
Wil je het laatste nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Meld je dan aan voor de nieuwsbrief.