Doorgaan naar hoofdcontent

Win een reis naar Finland, het gelukkigste land ter wereld

Win een reis naar Finland, het gelukkigste land ter wereld
Zou jij het wel zien zitten om in juni 2023 af te reizen naar het gelukkigste land ter wereld? Dat komt goed uit, want Finland nodigt 10 mensen uit om te ontdekken of er ook zo'n gelukkige Fin in hen schuilt. De vroege zomer, waarin de Finse natuur opbloeit, is hiervoor het perfecte moment. Over de Masterclass of Happiness De gelukkige winnaars worden uitgenodigd voor een persoonlijke Masterclass of Happiness in het Kuru Resort, midden in het Finse merengebied. Kuru Resort is een luxe resort dat omgeven is door geurige dennenbossen en adembenemende uitzichten. De luxe villa's zijn geheel ontworpen in… Het bericht Win een reis naar Finland, het gelukkigste land ter wereld verscheen eerst op Stralend Finland.
 
 
Wil je het laatste nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Meld je dan aan voor de nieuwsbrief.