Doorgaan naar hoofdcontent

Benoemingen LNV attachénetwerk 2023

Benoemingen LNV attachénetwerk 2023
Deze week zijn in het buitenlandse netwerk van het Ministerie Landbouw, Natuur en Voedselkwaliteit (LNV) op 6 Nederlandse ambassades nieuwe Raden benoemd. Het betreft Accra, Caïro, Madrid, Mexico Stad en Seoel. De aanwezigheid van het Ministerie van LNV op de Nederlandse Ambassade in Kopenhagen zal worden uitgebreid met een Raad ter plekke. Tevens zijn 2 LNV attachés benoemd: in Londen en op de Permanente Vertegenwoordiging (PV) Europese Unie (EU) in Brussel. Alle betrokkenen zullen starten in de zomer van 2023, met uitzondering van de attachéplek op de PV EU: deze benoeming is 1 april jl. ingegaan.
 
 
Wil je het laatste nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Meld je dan aan voor de nieuwsbrief.