Doorgaan naar hoofdcontent

Koningsfeest 2023

Koningsfeest 2023
29-04-2023: Vandaag kwamen meer dan 80 leden en gasten bij elkaar om de 56e verjaardag en het 10jarig Koningschap van Zijne Majesteit Koning Willem Alexander te vieren. Om 16.00 uur verzamelden de aanwezigen zich voor "Klein Seedorf" voor het hijsen van de vlag door ons oudste lid An Zwijnenburg samen met Jan Veldman. Na het zingen van het Wilhelmus werd het feest door onze voorzitter Henk Tijink geopend met een toost op de Koning met de traditionele Oranjebitter. Op Koningsdag is de oranje tompouce een populaire traktatie in Nederland, dus mocht dit traditionele gebak ook bij ons niet ontbreken. Voor de aansluitende BBQ hadden de vrijwilligers van de barcommissie weer overheerlijke saté's en salades gemaakt. We lieten het ons allemaal best smaken en zeggen nog eens: Vrijwilligers, hartelijk dank voor jullie inzet bij de voorbereidingen, tijdens het feest en bij de opruimwerkzaamheden van dit geweldige feest. Voor foto's zie ook het fotoboek.
 
 
Wil je het laatste nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Meld je dan aan voor de nieuwsbrief.