Doorgaan naar hoofdcontent

Koninklijke borrel en etentje

Koninklijke borrel en etentje
Koning Willem-Alexander viert 27 april 2023 zijn 56e verjaardag. Maar Koningsdag valt deze keer weer eens middenin de schoolvakanties van de regio Toulouse. Echter, niet iedereen vertrekt dan, sommigen juist niet en dus lijkt het ons een goed idee om een borrel en/of etentje voor te stellen ter viering van de jaardag van onze koning Willem. Dat doen we bij le Vélo Sentimental, in La Maison du Vélo tegenover het station van Toulouse (Gare Matabiau) dus ook als je van wat verder komt, is dit zeer makkelijk bereikbaar. Maar neem je de fiets, dan is het helemaal top : gezien de plek waar we naartoe gaan, hebben we als Nederlanders onze naam als fietsland toch hoog te houden. Wat : Koninklijke borrel en/of etentje Waar : Le Vélo Sentimental à La Maison du Vélo, 12 Bd Bonrepos, 31000 Toulouse. Wanneer : 27 april 2023, vanaf 19u Aanmelden: graag, reserveren wordt aanbevolen.
 
 
Wil je het laatste nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Meld je dan aan voor de nieuwsbrief.