Doorgaan naar hoofdcontent

Nederlands bedrijfsleven wil steeds vaker duurzaam ondernemen in Italië

Nederlands bedrijfsleven wil steeds vaker duurzaam ondernemen in Italië
Italië en Nederland kunnen goed samenwerken op het gebied van hergebruik en verwaarding van reststromen uit bijvoorbeeld de verwerkende voedingsindustrie. Ook zou er meer kennis kunnen worden uitgewisseld als het gaat om schade door extreme weersomstandigheden en waterschaarste. Verder liggen er kansen betreffende agrotechnologie en beschermde teelt, zegt landbouwadviseur Marguerite Sipman vanuit de Nederlandse ambassade in Rome. Dit artikel maakt deel uit van een serie interviews met de landbouwadviseurs die een belangrijke rol spelen in het werk van het wereldwijde landbouwattachénetwerk.
 
 
Wil je het laatste nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Meld je dan aan voor de nieuwsbrief.