Doorgaan naar hoofdcontent

Nederlandse deelname aan Agroalimentaria beurs in Dominicaanse Republiek

Nederlandse deelname aan Agroalimentaria beurs in Dominicaanse Republiek
Van 31 mei tot 4 juni 2023 vindt in de Dominicaanse Republiek de AgroAlimentaria beurs plaats. De Nederlandse Ambassade in Santo Domingo zal met een NL paviljoen deelnemen aan deze regionale Caribbean beurs. Het is een kleinschalige beurs gericht op voornamelijk export van Dominicaanse (biologische) agroproducten. De beurs is interessant voor zowel bedrijven uit Nederland als bedrijven uit het Caribisch deel van ons Koninkrijk: niet alleen om producten uit dit land te importeren, maar ook biedt het gelegenheid om producten aan te bieden.
 
 
Wil je het laatste nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Meld je dan aan voor de nieuwsbrief.