Doorgaan naar hoofdcontent

Reisadvies Kosovo | Ministerie van Buitenlandse Zaken

Reisadvies Kosovo | Ministerie van Buitenlandse Zaken
Op 23 april 2023 worden in het noorden van Kosovo lokale verkiezingen gehouden. In dit gebied wonen veel Serviërs en een belangrijk deel van hen verzet zich tegen deze verkiezingen. In de aanloop naar en op de dag van de verkiezingen kunnen demonstraties plaatsvinden. Deze demonstraties zijn gericht tegen de onafhankelijkheid van Kosovo, die door Servië niet wordt erkend. Demonstraties kunnen gewelddadig worden. Blijf alert en vermijd demonstraties en samenscholingen. De kleurcode van het reisadvies voor Kosovo is groen en een deel oranje. Lees het hele reisadvies om te zien wat dit voor u betekent.
 
 
Wil je het laatste nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Meld je dan aan voor de nieuwsbrief.