Doorgaan naar hoofdcontent

Agenda zomermaanden VNT

Agenda zomermaanden VNT
Beste VNT leden en vrienden, Alhoewel, we zoals reeds aangekondigd via e-mail, onze BBQ en Sportdag van 27 mei uitstellen tot dit najaar, betekent dit niet dat we onze andere activiteiten niet onze volle inzet en aandacht geven. Even een overzicht van de VNT Agenda: 15 juni: "Business evening Thursdays" event in Mojo 1921 – […] Lees verder

Koningsdag Foto's
Beste VNT'ers, gelieve hierbij een aantal sfeerbeelden terug te vinden van onze fantastische koningsdag 29 April 2023. Nogmaals hartelijk dank voor de talrijke opkomst en het leuke feest dat daar uit voorvloeide !!! Herbeleef nog eens deze memorabele tijd terug via deze foto's Bedankt Beste groeten VNT Secretariaat Lees verder

Wil je het laatste nieuws in jouw mailbox? Meld je dan aan voor de nieuwsbrief.