Doorgaan naar hoofdcontent

CULTUURFESTIVAL CANAUX, PAYS-BAS X PAYS-NOIR Van 2 t/m 30 juni organiseert de Nederlandse ambassade in België (Pays-Bas)...

CULTUURFESTIVAL CANAUX, PAYS-BAS X PAYS-NOIR Van 2 t/m 30 juni organiseert de Nederlandse ambassade in België (Pays-Bas)...
CULTUURFESTIVAL CANAUX, PAYS-BAS X PAYS-NOIR Van 2 t/m 30 juni organiseert de Nederlandse ambassade in België (Pays-Bas) in samenwerking met de stad Charleroi (Pays-Noir) het cultureel zomerfestival Canaux, Pays-Bas X Pays-Noir. Het doel? Verbinden. In een tijd waarin sociale media en digitale platformen ons in verbinding stellen met de hele wereld, zoeken wij vormen van analoge relaties. Het festival verzamelt artistieke uitingen waarin toekomstscenario's onderzocht worden die sociale relaties, het lichaam en identiteit kunnen activeren. Welke verbanden ontstaan er bijvoorbeeld in het tijdperk van Artificiële Intelligentie (AI) en Virtuele Realiteit (VR)? En welke uitdagingen beleeft het individu in zijn connectie met de buitenwereld? Houd de komende weken onze sociale media in de gaten voor updates over de evenementen die op het programma staan. Zien we je snel? #canaux #festival #cultuur #zomer #charleroi #paysbas #paysnoir #identiteit #connectie #connectiviteit #verbinding #verbondenheid #ambassade Lees verder

Wil je het laatste nieuws in jouw mailbox? Meld je dan aan voor de nieuwsbrief.