Doorgaan naar hoofdcontent

Reisadvies Afghanistan | Ministerie van Buitenlandse Zaken

Reisadvies Afghanistan | Ministerie van Buitenlandse Zaken
De kleurcode van het reisadvies voor Afghanistan is rood. Lees het hele reisadvies om te zien wat dit betekent. Er zijn grote veiligheidsrisico's in het land. Sinds de Taliban aan de macht zijn in Afghanistan, is de situatie in het land zeer slecht en onvoorspelbaar. De veiligheidssituatie in Afghanistan is instabiel. Aanslagen door terroristische groeperingen of politieke tegenstanders van de Taliban vinden regelmatig plaats. Er is een groot risico op gevangenneming, gijzeling of mishandeling door de Taliban of andere antiwesterse groeperingen. Westerse reizigers lopen grote veiligheidsrisico's. Lees verder

Kamervoorzitter Vera Bergkamp over Verantwoordingsdag
 Lees verder

Wil je het laatste nieuws in jouw mailbox? Meld je dan aan voor de nieuwsbrief.