Doorgaan naar hoofdcontent

Reisadvies Albanië | Ministerie van Buitenlandse Zaken

Reisadvies Albanië | Ministerie van Buitenlandse Zaken
De kleurcode van het reisadvies voor Albanië is groen met een klein deel geel. Lees het hele reisadvies om te zien wat dit betekent. Lees verder

Reisadvies Italië | Ministerie van Buitenlandse Zaken
Er zijn zware overstromingen in de regio Emilia Romagna. Hierbij zijn meerdere doden en gewonden gevallen. Door het noodweer zijn vooral in de regio Emilia Romagna enkele (snel)wegen afgesloten. Hierdoor kunnen lange files ontstaan. De Italiaanse autoriteiten evacueren in de provincie Forli-Cesena en op het eiland Ischia. Volg de instructies van de lokale autoriteiten op en volg het lokale nieuws. Meer informatie kunt u lezen onder Natuur en klimaat. De kleurcode van het reisadvies voor Italië is groen. Lees het hele reisadvies om te zien wat dit betekent. Lees verder

Wil je het laatste nieuws in jouw mailbox? Meld je dan aan voor de nieuwsbrief.