Doorgaan naar hoofdcontent

Reisadvies Griekenland | Ministerie van Buitenlandse Zaken

Reisadvies Griekenland | Ministerie van Buitenlandse Zaken
De kleurcode van het reisadvies voor Griekenland is groen. Lees het hele reisadvies om te zien wat dit betekent. Lees verder

Reisadvies Palestijnse Gebieden | Ministerie van Buitenlandse Zaken
De kleurcode van het reisadvies voor de Palestijnse Gebieden is geel, oranje en rood. Lees het hele reisadvies om te zien wat dit betekent. De veiligheidssituatie is instabiel. In de Palestijnse Gebieden kunnen demonstraties zijn en kan geweld tussen de verschillende bevolkingsgroepen voorkomen. Blijf alert, volg de aanwijzingen van de lokale autoriteiten op en volg het lokale nieuws. Lees verder

Wil je het laatste nieuws in jouw mailbox? Meld je dan aan voor de nieuwsbrief.