Doorgaan naar hoofdcontent

Reisadvies Israël | Ministerie van Buitenlandse Zaken

Reisadvies Israël | Ministerie van Buitenlandse Zaken
De kleurcode van het reisadvies voor Israël is geel en rood. Lees het hele reisadvies. De veiligheidssituatie in Israël is instabiel. De aanhoudende raketaanvallen vanuit Gaza kunnen leiden tot een gevaarlijke situatie in het zuiden en het midden van Israël. Het raketafweersysteem van de Israelische autoriteiten is ingeschakeld. Er zijn al verschillende raketten onderschept. Bent u in Israël en gaat het luchtalarm af? Ga naar de dichtstbijzijnde schuilkelder. Schuilkelders zijn duidelijk aangegeven met bordjes. Blijf alert, volg het nieuws en volg de aanwijzingen van de lokale autoriteiten op. Wees extra waakzaam tijdens de Nakba-dag (15 mei 2023) en de Jeruzalem-dag (19 mei 2023). Blijf weg van plekken waar veel mensen zijn. Bent u in Israël of gaat u er binnenkort heen? Registreer uw verblijf gratis via de Informatieservice van het ministerie van Buitenlandse Zaken. Lees verder

Reisadvies Griekenland | Ministerie van Buitenlandse Zaken
De kleurcode van het reisadvies voor Griekenland is groen. Lees het hele reisadvies om te zien wat dit betekent. Lees verder

Wil je het laatste nieuws in jouw mailbox? Meld je dan aan voor de nieuwsbrief.