Doorgaan naar hoofdcontent

Reisadvies Turkije | Ministerie van Buitenlandse Zaken

Reisadvies Turkije | Ministerie van Buitenlandse Zaken
De kleurcode van het reisadvies voor Turkije is geel en voor een klein deel oranje en rood. Lees het hele reisadvies om te zien wat dit voor u betekent. Op 14 mei 2023 zijn er parlements- en presidentsverkiezingen in Turkije. Als een van de presidentskandidaten geen meerderheid behaalt op 14 mei 2023, dan zal er op 28 mei 2023 een 2e ronde plaatsvinden. Wees extra waakzaam in de periode voor, tijdens en net na de verkiezingen en volg het lokale nieuws. Lees verder

Reisadvies Griekenland | Ministerie van Buitenlandse Zaken
De kleurcode van het reisadvies voor Griekenland is groen. Lees het hele reisadvies om te zien wat dit betekent. Lees verder

Wil je het laatste nieuws in jouw mailbox? Meld je dan aan voor de nieuwsbrief.