Doorgaan naar hoofdcontent

Wereldwijf Carole over haar wereldoma

Wereldwijf Carole over haar wereldoma
Onze wereldwijven durven over grenzen te kijken. Zou dat in hun bloed stromen en misschien doorgegeven door hun eigen wereld oma? Het verhaal van de oma van wereldwijf Carole die via een briefuitwisseling de liefde van haar leven vond in.... Indonesië! Het bericht Wereldwijf Carole over haar wereldoma verscheen eerst op Wereldwijven. Lees verder

Agenda zomermaanden VNT
Beste VNT leden en vrienden, Alhoewel, we zoals reeds aangekondigd via e-mail, onze BBQ en Sportdag van 27 mei uitstellen tot dit najaar, betekent dit niet dat we onze andere activiteiten niet onze volle inzet en aandacht geven. Even een overzicht van de VNT Agenda: 15 juni: "Business evening Thursdays" event in Mojo 1921 – […] Lees verder

Wil je het laatste nieuws in jouw mailbox? Meld je dan aan voor de nieuwsbrief.