Doorgaan naar hoofdcontent

Ter voorbereiding van het Staatsbezoek van het Nederlandse Koningspaar aan België van 20 tot en met 22 juni nodigden de...

Ter voorbereiding van het Staatsbezoek van het Nederlandse Koningspaar aan België van 20 tot en met 22 juni nodigden de...
Ter voorbereiding van het Staatsbezoek van het Nederlandse Koningspaar aan België van 20 tot en met 22 juni nodigden de Nederlandse ambassade in Brussel en Rijksdienst voor Ondernemend Nederland - RVO 9 Belgische journalisten uit om een kijkje te nemen in óns land. Tijdens deze persreis kregen de journalisten de gelegenheid om vragen te stellen aan Zijne Majesteit de Koning en om in gesprek te gaan met de ambassadeur van België in Nederland, Annick Van Calster, en Energie en Klimaatminister Rob Jetten. Daarnaast kregen de aanwezigen uitgebreide rondleidingen door de Haven Rotterdam, TNO in Delft en de kunstexpositie #odeaanantwerpen in het Catherijne Convent in Utrecht. #journalistiek #pers #persreis #staatsbezoek #nlbe Lees verder

Wil je het laatste nieuws in jouw mailbox? Meld je dan aan voor de nieuwsbrief.