Doorgaan naar hoofdcontent

Bosje tulpen plukken in Chili

Nederlanders in Chili worden uitgenodigd om op 21 september samen met de Nederlandse ambassade in Chili op een speciale manier de lente in te luiden! Ook dit jaar zal op de Plaza de la Constitución de ‘Día del Tulipán’ plaatsvinden en kunt u volledig gratis zelf een bosje tulpen komen plukken! 

Wij willen u, als lid van de Nederlandse Vereniging in Chili, samen met de Nederlandse Ambassade in Chili uitnodigen om als eerste de tuin te betreden. Het enige wat u hiervoor hoeft te doen is u hier in te schrijven. 

U ontvangt de dag vóór het event een afbeelding via de e-mail, welke u dient te laten zien bij de uitgang van het evenement, om op deze manier als eerste naar binnen te kunnen naar de Tulpentuin en niet in de rij te hoeven staan! 

Locatie: Plaza de la Constitución, Santiago Centro Datum: 21 september 2023 Aanvang: 10.00 uur.