Doorgaan naar hoofdcontent

Prinsjesdag 2023 van start

Prinsjesdag 2023 van start

Vandaag is het Prinsjesdag. Dit is de opening van het nieuwe parlementaire jaar. De Koning spreekt de Troonrede dit jaar net als vorig jaar uit in de Koninklijke Schouwburg. Ook is er weer een rijtoer in de Glazen Koets. De overdracht van het koffertje met de Miljoenennota e

Lees verder »
Budget Day (or Prinsjesdag) is the third Tuesday in September and marks the state opening of parliam

Budget Day (or Prinsjesdag) is the third Tuesday in September and marks the state opening of parliament. Budget Day is a celebration of Dutch democracy. On this day the budget and plans of the Dutch government are presented to parliament. Parliament's right to decide on the

Lees verder »

Wil je het laatste nieuws in jouw mailbox? Meld je dan aan voor de nieuwsbrief