Doorgaan naar hoofdcontent

Arctisch ambassadeur: ‘De bescherming van onze poolgebieden is cruciaal voor een gezonde wereld’

Arctisch ambassadeur: 'De bescherming van onze poolgebieden is cruciaal voor een gezonde wereld'

Weblogbericht | 14-11-2023 | BZ'ers wereldwijdDe aarde warmt overal op, maar in de poolgebieden stijgt de temperatuur tot wel vier keer sneller dan het wereldwijde gemiddelde. ...

Lees verder »
EU akkoord over invoering nieuwe digitale Schengenvisum

De Raad en het Europees Parlement zijn het eens geworden over nieuwe regels om Schengenvisa aanvragen in de toekomst online mogelijk te maken. Hierdoor hoeven visumaanvragers niet meer eerst naar een ambassade of een externe dienstverlener te reizen. Het bericht EU akkoor

Lees verder »
23 November Doelenzaal (UvA): "Bridging Cultures and Academic Insights", avond georganiseerd in samenwerking met de Griekse Ambassade in Den Haag

Het is ons een genoegen u uit te kunnen nodigen voor een informele bijeenkomst om kennis te maken met het NIA, georganiseerd in samenwerking met de Griekse ambassade in Den Haag. Dit speciale evenement vindt plaats op donderdag 23 november (18.00 uur) in de Doelenzaal van de

Lees verder »

Wil je het laatste nieuws in jouw mailbox? Meld je dan aan voor de nieuwsbrief