Doorgaan naar hoofdcontent

Kennisgroepstandpunt: toerekening excessieve vertrekvergoeding aan in Nederland werkzame Duitser objectief vrijgesteld

Kennisgroepstandpunt: toerekening excessieve vertrekvergoeding aan in Nederland werkzame Duitser objectief vrijgesteld

De Kennisgroep IBR/IB niet-winst/LB/PH aanslag stelt dat Nederland voor de berekening van de excessieve vertrekvergoeding van een in Duitsland wonende werknemer een objectvrijstelling toekent voor het loon dat op basis van het belastingverdrag NL-DE wordt toegewezen aan Duit

Lees verder »
Neuerungen bei der Euregio Rhein-Waal

Im PAN Kunstforum in Emmerich am Rhein fand die Euregioratssitzung der Euregio Rhein-Waal statt. Über 90 Euregiovertreter nahmen daran teil. Der Verband konnte ein neues Mitglied und eine neue stellvertretende Vorsitzende begrüßen. Im Rahmen der Euregioratssitzung hat der Eu

Lees verder »

Wil je het laatste nieuws in jouw mailbox? Meld je dan aan voor de nieuwsbrief