Doorgaan naar hoofdcontent

Videoboodschap Koning bij opening conferentie Restoring Justice for Ukraine

Videoboodschap Koning bij opening conferentie Restoring Justice for Ukraine

Zijne Majesteit de Koning opent dinsdagochtend 2 april met een videoboodschap de conferentie Restoring Justice for Ukraine in het World Forum in Den Haag. Nederland, de Europese Commissie en Oekraïne organiseren deze bijeenkomst waar ministers van Buitenlandse Zaken en Justi

Lees verder »

Wil je het laatste nieuws in jouw mailbox? Meld je dan aan voor de nieuwsbrief


Hoe denken partijen over….?

Wil je weten hoe de politieke partijen denken over de dubbele nationaliteit, het behoud van de Nederlandse bankrekening, het vernieuwen van het paspoort voor Nederlanders in het buitenland, de consulaire dienstverlening en het Nederlands onderwijs? Over enkele dagen versturen we de speciale verkiezingsnieuwsbrief.

Verder is er nieuws over de Staat van het Consulaire, en mag een Nederlandse in Italië niet haar stem uitbrengen voor deze Tweede Kamerverkiezingen. Waarom? Je leest het in de speciale verkiezingsnieuwsbrief.