Doorgaan naar hoofdcontent

Invest in Africa Summit 2024

Invest in Africa Summit 2024

Invest in Africa gathers 1000-plus key economic players such as government delegations and policymakers, high-profile African leaders, project developers, investors, and entrepreneurs.The 2-days event provides a unique platform to gain strategic knowledge about African inves

Lees verder »
Hervorming Belgisch pensioenstelsel

Op 4 april 2024 heeft het Belgische Parlement de hervorming van het Belgisch pensioenstelsel goedgekeurd. De hervorming introduceert een nieuwe pensioenbonus, stelt een aanvullende voorwaarde en opwaardeert de deeltijdse tewerkstelling voor het minimumpensioen, en beperkt de

Lees verder »
Innovatiemissie naar India: oplossingen voor voedselverlies en -verspilling

Werkt u als ondernemer of onderzoeker aan innovatieve oplossingen om voedselverlies en -verspilling tegen te gaan? Wilt u samen met partners in India aan innovatie en productontwikkeling (R&D) werken om verliezen tegen te gaan en ketens efficiënter te maken? Ga dan mee met d

Lees verder »

Wil je het laatste nieuws in jouw mailbox? Meld je dan aan voor de nieuwsbrief