Doorgaan naar hoofdcontent

4 leuke steden voor een workation in Spanje

4 leuke steden voor een workation in Spanje

Spanje is de perfecte bestemming voor een workation. Het land heeft een mediterraan klimaat waardoor de zon er het hele jaar door veel schijnt, er is veel mooie natuur maar ook veel bruisende steden, en het leven is er over het algemeen wat goedkoper dan in Nederland. Daarna

Lees verder »
Ontdek de Ruta del Amor in Setenil de las Bodegas: Een Romantische Reis door de Grottenstraten

In het charmante dorp Setenil de las Bodegas, gelegen in de provincie Cádiz, is een unieke ervaring geopend voor de meest romantische zielen: de 'Ruta del Amor (Liefdesroute)'. Deze interstedelijke wandeling neemt je mee door de schilderachtige grottenstraten van dit prachti

Lees verder »

Wil je het laatste nieuws in jouw mailbox? Meld je dan aan voor de nieuwsbrief