Doorgaan naar hoofdcontent

CRvB over voorwaarden vrijwillige verzekering AOW

 
CRvB over voorwaarden vrijwillige verzekering AOW
ECLI:NL:CRVB:2019:3699 Instantie Centrale Raad van Beroep Datum uitspraak 21-11-2019 Datum publicatie 25-11-2019 Zaaknummer 17/7856 AOW Rechtsgebieden Socialezekerheidsrecht Bijzondere kenmerken Hoger beroep Inhoudsindicatie Afwijzing aanvraag om toegelaten te worden tot de inkoop vrijwillig verzekering voor de Algemene Ouderdomswet (AOW). Appellante voldoet niet aan de voorwaarden voor het...
Lees verder

Europadag 2019 - enkele tickets vrijgekomen!
Lees verder

Betalen met bank- of creditcard voor consulaire diensten bij de ambassade in Panama
Ingangsdatum: maandag 2 december 2019
Lees verder

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder