Doorgaan naar hoofdcontent

De Ontmoeting selecteert acht filmprojecten voor jubileumeditie

 
De Ontmoeting selecteert acht filmprojecten voor jubileumeditie
De Ontmoeting (het financieringstraject voor nieuwe filmmakers) maakt de selectie van de vijfde editie bekend. Uit de inzendingen hebben de zeven realisatiepartners Submarine Channel, BIND, VPRO Dorst, Volya Films, Videoland, 3LAB en Millstreet acht plannen geselecteerd. De films zullen in het najaar van 2020 in première gaan.  De geselecteerde projecten zijn KUTLEVEN van Isis Cabolet (onder...
Lees verder

DANCE OR DIE en BELLINGCAT winnen een internationale Emmy
De NTR documentaire DANCE OR DIE en de VPRO documentaire BELLINGCAT – TRUTH IN A POST-TRUTH wonnen op maandagavond een internationale Emmy in New York. Deze internationale Emmy Awards worden ieder jaar uitgereikt aan de beste televisieprogramma's van buiten de Verenigde Staten. DANCE OR DIE, geproduceerd door Roozbeh Kaboly, gaat over de Syrische danser Ahmad Joudeh die door het Nationale Ballet...
Lees verder

Nederland valt in de prijzen op het Chicago International Children's Film Festival
De jury van het oudste en grootste jeugdfilmfestival van Noord-Amerika riep MIJN BIJZONDER RARE WEEK MET TESS en KAPSALON ROMY uit tot de beste twee jeugdfilms van het jaar. De Drentse lhbt-film ANDERS werd uitgeroepen tot beste korte jeugddrama ter wereld. ANDERS werd gemaakt in het kader van de Culturele Regenboogweek Drenthe en won, net als jeugdfilms Tess en Romy, al tientallen prijzen over...
Lees verder

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder