Doorgaan naar hoofdcontent

Digitaal levensbewijs van de SVB in ontwikkeling

 
Digitaal levensbewijs van de SVB in ontwikkeling
Stichting GOED meldt het volgende: SVB Digitaal Levens Bewijs We hebben jullie al eerder ge├»nformeerd over de pilot van de SVB om het 'Het bewijs van in leven zijn' te digitaliseren. Het project binnen de SVB heet WALDO – Wereldwijd Alternatief Levensbewijs voor een Digitale Overheid en wordt uitgevoerd door Novum.  De mogelijkheid om middels […]
Lees verder

Overgangsregeling in belastingverdrag met V.K.
ECLI:NL:PHR:2019:493 Parket bij de Hoge Raad, 09-05-2019, 18/04850  Datum conclusie: 09-05-2019 Datum publicatie: 14-06-2019 Formele relaties:  Arrest gerechtshof: ECLI:NL:GHAMS:2018:3916 Rechtsgebieden: Belastingrecht Bijzondere kenmerken: Vindplaatsen: Viditax (FutD), 14-06-2019 V-N Vandaag 2019/1380 Rechtspraak.nl   Inhoudsindicatie: A-G Niessen heeft conclusie genomen in de zaak met nummer...
Lees verder

Kees Holierhoek Scenarioprijs 2019 voor FENIX
De Kees Holierhoek Scenarioprijs is op 22 november voor de 13e keer uitgereikt aan de scenarioschrijvers van het beste Nederlandstalige scenario voor een tv-dramaserie. De vakprijs van €15.000 ging dit jaar naar het schrijfteam van FENIX. Het eerste seizoen van deze serie over oorlog in de Brabantse drugswereld was te zien op KPN.  Het schrijfteam van FENIX bestaat uit: Shariff Korver, Marco van...
Lees verder

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder