Doorgaan naar hoofdcontent

Guus Meeuwis Live in NYC

 
Guus Meeuwis Live in NYC
Guus Meeuwis viert 25-jarig jubileum in 2020 met concert in New York.
Lees verder

Benoeming C.A. Jansen tot lid Tweede Kamer
De Kiesraad heeft op 26 november 2019 de heer C.A. (Chris) Jansen benoemd tot Tweede Kamerlid voor de PVV (Partij voor de Vrijheid). Het betreft de benoeming in de vacature die is ontstaan door het ontslag per 1 november 2019 van de heer S.R. (Sietse) Fritsma.
Lees verder

State Bank of Vietnam tightens lending regulations with bad loans on the rise
The State Bank of Vietnam has taken steps to tighten regulations over banks' use of short-term deposits, reducing its ratio used to finance medium and long term loans from 60% now to 40% by September next year. The post State Bank of Vietnam tightens lending regulations with bad loans on the rise appeared first on Dutch Business Association in Vietnam.
Lees verder

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder