Doorgaan naar hoofdcontent

Inkomsten met beperkt Ned. heffingsrecht tellen mee voor KBB-regeling

 
Inkomsten met beperkt Ned. heffingsrecht tellen mee voor KBB-regeling
ECLI:NL:GHSHE:2019:3836 Instantie Gerechtshof 's-Hertogenbosch Datum uitspraak 17-10-2019 Datum publicatie 28-11-2019 Zaaknummer 19/00051 Formele relaties Eerste aanleg: ECLI:NL:RBZWB:2018:6855, Bekrachtiging/bevestiging Rechtsgebieden Belastingrecht Bijzondere kenmerken Hoger beroep Inhoudsindicatie Belanghebbende woont in België, werkt in Nederland en geniet dividendinkomen uit Nederlandse BV....
Lees verder

Urgent Information for Kenyan Passport Holders
From the 1st of December 2019 only the new East African Community biometric e-Passport can be accepted for Schengen visa applications. See news item for more information. https://www.netherlandsandyou.nl/your-country-and-the-netherlands/kenya/travel-and-residence/applying-for-a-short-stay-schengen-visa
Lees verder

Urgent Information for Kenyan passport holders
From the 1st of December 2019 only the new East African Community biometric e-Passport can be accepted for Schengen visa applications. See news item for more information. https://www.netherlandsandyou.nl/your-country-and-the-netherlands/kenya/travel-and-residence/applying-for-a-short-stay-schengen-visa
Lees verder

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder