Doorgaan naar hoofdcontent

International Cultural Forum St Petersburg: "Contemplating art is a human need"

 
International Cultural Forum St Petersburg: "Contemplating art is a human need"
Lees verder

De Ontmoeting selecteert acht filmprojecten voor jubileumeditie
De Ontmoeting (het financieringstraject voor nieuwe filmmakers) maakt de selectie van de vijfde editie bekend. Uit de inzendingen hebben de zeven realisatiepartners Submarine Channel, BIND, VPRO Dorst, Volya Films, Videoland, 3LAB en Millstreet acht plannen geselecteerd. De films zullen in het najaar van 2020 in première gaan.  De geselecteerde projecten zijn KUTLEVEN van Isis Cabolet (onder...
Lees verder

DANCE OR DIE en BELLINGCAT winnen een internationale Emmy
De NTR documentaire DANCE OR DIE en de VPRO documentaire BELLINGCAT – TRUTH IN A POST-TRUTH wonnen op maandagavond een internationale Emmy in New York. Deze internationale Emmy Awards worden ieder jaar uitgereikt aan de beste televisieprogramma's van buiten de Verenigde Staten. DANCE OR DIE, geproduceerd door Roozbeh Kaboly, gaat over de Syrische danser Ahmad Joudeh die door het Nationale Ballet...
Lees verder

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder