Doorgaan naar hoofdcontent

KDV Contactdag

 
KDV Contactdag
Deze is op zondag 17 mei 2020 op landgoed Nienoord te Leek The post KDV Contactdag appeared first on Kring van Draaiorgelvrienden.
Lees verder

Feyenoord Rotterdam organiseert een business event en coaching clinics in Korea
Feyenoord Rotterdam komt naar Korea. Eén van de grote Drie in het Nederlandse voetbal – en bekend van het opleiden van spelers als Georginio Wijnaldum, Robin van Persie en Giovanni van Bronckhorst – stuurt een delegatie naar Korea om zowel het bedrijfsleven als de Koreaanse voetbal gemeenschap te ontmoeten. Met hulp van de Nederlandse ambassade in Korea en de lokale partner WeSport wordt een...
Lees verder

De 6 nieuwe hengsten in beeld
Lees verder

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder