Doorgaan naar hoofdcontent

Koning aanwezig bij Paleissymposium ‘The Microbiome’

 
Koning aanwezig bij Paleissymposium 'The Microbiome'
In het Koninklijk Paleis Amsterdam vond dinsdagavond 26 november 2019 het Paleissymposium 'The Microbiome' plaats. Zijne Majesteit Koning Willem-Alexander was gastheer van het symposium. Hare Koninklijke Hoogheid Prinses Beatrix der Nederlanden woonde het symposium ook bij.
Lees verder

Minister van Buitenlandse Zaken Stef Blok in Zuid-Korea
De minister was 20-21 november in Korea om te praten over de regionale veiligheidsontwikkelingen en mondiale uitdagingen (zoals klimaat, internationale rechtsorde, vrede en veiligheid). Daarnaast gaf hij een speech over cybersecurity op Korea University en legde hij een krans op de nationale begraafplaats ter gedachtenis aan de gevallenen van de Koreaanse Oorlog.
Lees verder

Benoeming C.A. Jansen tot lid Tweede Kamer
De Kiesraad heeft op 26 november 2019 de heer C.A. (Chris) Jansen benoemd tot Tweede Kamerlid voor de PVV (Partij voor de Vrijheid). Het betreft de benoeming in de vacature die is ontstaan door het ontslag per 1 november 2019 van de heer S.R. (Sietse) Fritsma.
Lees verder

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder