Doorgaan naar hoofdcontent

Koning en minister Knops bezoeken Venlo voor een werkbezoek over kansen voor de grensregio en over digitaal meedoen

 
Koning en minister Knops bezoeken Venlo voor een werkbezoek over kansen voor de grensregio en over digitaal meedoen
Zijne Majesteit Koning Willem-Alexander bracht samen met minister Knops van Binnenlandse Zaken en Koninkrijksrelaties op dinsdagochtend 26 november een werkbezoek aan Fontys Venlo en de bibliotheek in Venlo. Het bezoek stond in het teken van samenwerking tussen Duitsland en Nederland in de grensregio en digitaal meedoen.
Lees verder

WAAR IS HET GROTE BOEK VAN SINTERKLAAS? bekroond met Gouden Film
Meer dan 100.000 bezoekers hebben WAAR IS HET GROTE BOEK VAN SINTERKLAAS? in de bioscoop gezien. De film heeft daarmee de Gouden Film-status behaald. De Club van Sinterklaas Pieten zijn vanochtend in de Kids Top 20 verrast met de award. De Gouden Film Award is een initiatief van het Nederlands Film Festival en het Nederlands Filmfonds. WAAR IS HET GROTE BOEK VAN SINTERKLAAS? is de tiende film die...
Lees verder

Jongerenambassadeur Justine van de Beek: 'Geef jongeren en hun verhalen de ruimte'
Als jongerenambassadeur wil Justine van de Beek jongeren betrekken bij beleid over seksuele en reproductieve gezondheid en rechten (SRGR). Dat zijn geen vanzelfsprekende rechten want op bijvoorbeeld anticonceptie, abortus en kindhuwelijken rust in veel landen nog een taboe. Nederland moet daarom meer zichtbaarheid creëren voor deze thema's. 'Een kleine verandering is ook een stap in de goede...
Lees verder

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder