Doorgaan naar hoofdcontent

Maryem van de Heuvel door Charles Michel gekozen als Hoofdadviseur Buitenlands Beleid bij Europese Raad

 
Maryem van de Heuvel door Charles Michel gekozen als Hoofdadviseur Buitenlands Beleid bij Europese Raad
De nieuwe voorzitter van de Europese Raad, Charles Michel, heeft onze Nederlandse ambassadeur in België, Maryem van den Heuvel, gekozen als Hoofdadviseur Buitenlands Beleid. Van harte gefeliciteerd! De Belgische oud-premier, die 1 december Donald Tusk opvolgt, heeft zijn besluit vanochtend aan de pers bekendgemaakt:
Lees verder

Dit moet je weten over de sinterklaasintocht in Apeldoorn
Zaterdag komen Sinterklaas en zijn Pieten weer aan in het land. De goedheiligman komt dit jaar aan in Apeldoorn. De gemeente verwacht tussen de 20.000 en 30.000 bezoekers. Wat moet je weten als je naar de intocht gaat?
Lees verder

2019 – 9
Lees verder

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder