Doorgaan naar hoofdcontent

Meeste eerste premie veulens in 2019 van Tiede 501

 
Meeste eerste premie veulens in 2019 van Tiede 501
Lees verder

TNC Film – Human Rights Day 2019 – screening "The Long Haul"
In light of Human Rights Day 2019, the Permanent Mission of the Kingdom of the Netherlands to the UN, the Delegation of the EU to the UN and The Netherland Club of New York would like to invite you to the screening of 'The Long Haul'. Inspired by the life of late Nigel Rodley - one of the principal architects of the modern Human Rights framework - this documentary seeks to foster debate about the...
Lees verder

Nederlandse inzet Straat van Hormuz
Meer ruimte voor bouwers en baggeraars, op een veilige manier voor onze gezondheid en het milieu. Met dat doel stelt minister Stientje van Veldhoven (Milieu en Wonen) vandaag een tijdelijke, landelijke achtergrondwaarde voor PFAS vast voor de land- en waterbodem. Zij doet dit op wetenschappelijk onderbouwd advies van het RIVM en Deltares. Van Veldhoven heeft afgesproken met opdrachtgevers,...
Lees verder

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder