Doorgaan naar hoofdcontent

Nederland valt in de prijzen op het Chicago International Children’s Film Festival

 
Nederland valt in de prijzen op het Chicago International Children's Film Festival
De jury van het oudste en grootste jeugdfilmfestival van Noord-Amerika riep MIJN BIJZONDER RARE WEEK MET TESS en KAPSALON ROMY uit tot de beste twee jeugdfilms van het jaar. De Drentse lhbt-film ANDERS werd uitgeroepen tot beste korte jeugddrama ter wereld. ANDERS werd gemaakt in het kader van de Culturele Regenboogweek Drenthe en won, net als jeugdfilms Tess en Romy, al tientallen prijzen over...
Lees verder

Once more we had a great NED event. Thank you Hammer & Tong, Goodly Foods, Canopy Growth Corp and Erik van der Ven for presenting very interesting topics. Wat waren de stroopwafels van Damsco Cookies lekker!pic.twitter.com/dk2BdAJCyk
Lees verder

MIDA Coordinating with Dutch authorities to facilitate business delegation's visit to Malaysia
The Frankfurt office of the Malaysian Investment Development Authority (MIDA) is closely coordinating with the Dutch industry and government agencies to facilitate a Dutch delegation's visit to Malaysia expected to take place during the first half of 2020. MIDA's director in Frankfurt Yusri Chu said Malaysia was very keen to have the visit take place, … The post MIDA Coordinating with...
Lees verder

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder