Doorgaan naar hoofdcontent

Prinses Beatrix bezoekt Saba en Sint Eustatius

 
Prinses Beatrix bezoekt Saba en Sint Eustatius
Hare Koninklijke Hoogheid Prinses Beatrix der Nederlanden bezoekt op donderdag 12 december en vrijdag 13 december respectievelijk Saba en Sint Eustatius. Het bezoek aan twee Bovenwindse Eilanden in het Caribisch deel van het Koninkrijk staat in het teken van natuurbehoud en sociaal-maatschappelijke co√∂peraties.
Lees verder

Koning brengt werkbezoek aan Stichting Fietsmaatjes
Zijne Majesteit de Koning heeft donderdagmiddag 28 november een werkbezoek gebracht aan Stichting Fietsmaatjes in Warmond. Deze stichting maakt het mogelijk dat mensen die door een beperking niet meer zelfstandig kunnen fietsen samen met een vrijwilliger fietstochten kunnen maken op een duofiets. Stichting Fietsmaatjes neemt deel aan het Oranje Fonds Groeiprogramma.
Lees verder

International Cultural Forum St Petersburg: "Contemplating art is a human need"
Lees verder

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder