Doorgaan naar hoofdcontent

2019-12-12 Ledenwerving

 
2019-12-12 Ledenwerving
Steun de NVT: word lid! De al bijna 80 jaar oude Nederlandse Vereniging Thailand werd ooit opgericht om belangen te behartigen, maar is nu vooral een gezelligheidsvereniging. Ze organiseert de typisch Nederlandse evenementen als Sinterklaas, Haringfeest, Koningsdag, Vrijmarkt, optredens van artiesten, Dodenherdenkingen en ook een aantal andere activiteiten zoals de maandborrel, koffieochtenden...
Lees verder

Inschrijving Bedrijvenmiddag Ambassadeursconferentie 2020 geopend
Internationale ondernemers die hun activiteiten in het buitenland willen starten of uitbreiden, kunnen op woensdag 29 januari in gesprek met de ambassadeurs van de betreffende landen. Die zijn dan in Den Haag voor de Ambassadeursconferentie 2020. De inschrijving voor de Bedrijvenmiddag is nu geopend.
Lees verder

'Human rights are the basis for everything'
Bahia Tahzib-Lie is the Netherlands' Human Rights Ambassador. She believes that a shared message has the power to improve human rights situations around the world. 'We're all human rights ambassadors really.'
Lees verder

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder